A tak jsem grafoman! Suďte mně!

7. března 2011 v 17:44 | Redhead
Dobře. Zrovna jsem smazala řádek klení a nadávek. Pravda je, že to beru trochu s chladnější hlavou, tak by to mělo bát poznat, že?
Takže za prvé -> portál "facebook" je požárač času a proklínám Marka Zuckerberga, že to vůbec vymyslel. Přeju mu jeho milióny a miliardy a klidně třeba biliardy, ale tohle fakt nemusel.
Za druhé -> pochopila jsem, jak hrozně jsem byla zlá, když jsem se kdy podílela na výrobě fake profilů a stránek. Je to fakt docela šok, když něco zjistíte přes facebook.
Zkrácená verze: W is in relationship. Podle facebooku, 2 přátel, kterým se to líbí a nějakého děvčete, co k tomu připsalo: "huuuuu!" nebo co. Je to zpráva čerstvá 18 minut. Zhruba.
Moje první reakce: "COOŽE???"
Druhá reakce: "A s jakou holkou?"
Třetí reakce: "To je fake."
Finální reakce: odhlášení z facebooku a uvažování nad zrušením toho zpropadeného profilu!
Nesnášim, když zase nic nevim a vůbec ze všeho nejvíc mně štve jeho chování a najednou tohle. Ono je možný, že bych ho finále ani nechtěla, ale bylo hezký, že tu byla ta možnost! Krucipysk, to mně štve, když mi někdo bere hračky!
Nesnášim psychologii! A budu jí studovat. Definice lásky/přátelství podle prof. Horáka: Velmi silný citový vztah k určitému člověku, věci.
Definice lásky podle Stopařova průvodce po galaxii: Vyhněte se jí, pokud je to možné. Naneštěstí Arthur Dent nikdy nečetl Stopařova průvodce po galaxii.
Nesnášim to, jak je člověk schopen nerozhodnosti a tak vůbec.
Radši nic.
Mám bezvadnou třídu a ples byl fakt super.
Díky, že jsem se mohla trošku vypsat a teď už na fyziku a chemii.
Redhead009
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayuri Sayuri | Web | 8. března 2011 v 22:37 | Reagovat

No já bych face látala, člověk tam stráví hodiny a ani mu to nepřijde. Kašlu na něj! Postavím se systému! Anarchie (webová...)!
Ano, definice v psychologii, to jsou staří známí. Netuším, který idiot je vymýšlel, ale má štěstí, že mě neznal. To se někdy opravdu nedá. Rozbila bych mu hubu na místě (jo, mám ráda psychologii a podobně pa-vědy).
Haha, sladká to ironie! :D
Hodně štěstí s fyzikou, mě možnost pochopit ji opustila někdy kolem osmé třídy.

2 DayDreamer DayDreamer | Web | 9. března 2011 v 19:21 | Reagovat

Já sice fake profily nevytvářela, ale několikrát jsme se už s kámoškou přihlásili na nějakej chat a pak posílali klukům, co nám odepsali, fotky spolužaček, který nesnášíme:D Blbost, ale aspoň jsme se zabavili;D
Na facebooku už netrávím tolik času jako dříve a jsem za to ráda - dřív jsem dokázala každých patnáct minut psát novej nesmyslnej status, teď statusy píšu jednou za týden:)

3 DayDreamer DayDreamer | Web | 12. března 2011 v 10:38 | Reagovat

Stěhuju se! Nová adresa: dreamingoutloud.blog.cz ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.