Zastavit se a zamyslet se.

15. ledna 2011 v 16:33 | Redhead
Potřebovala bych na nějakou dobu vypnout. Všechno si rozmyslet. Byla jsem teď zhruba týden zavřená doma. Přišlo mi, že je krásný jen tak odpočívat, ale po nějaké době jsem se zase musela zamyslet nad tím, že před týdnem byly vánoční prázdniny. Postupně jsem musela dospět k tomu, že nejsem dost dobře schopná zapadnout do těch kolejí co jsem měla. Vím, že mi bylo špatně a nebylo zbytečný, že jsem ležela doma, ale na druhou stranu jsem taky mohla něco dělat. Vždycky si dám spoustu úkolů a nakonec se sama z nich vymluvím a vymlouvám se sama svému vědomí, že jsem nemohla a proč a zdůvodňuji si to a tak. Nejsem schopná opravdu začít něco dělat.
Je to můj velký problém. Nejsem schopná dotáhnout věci do konce. Nejsem schopná na nich opravdu začít dělat. Jenom na tom, co mně baví.
Měla jsem zkusit zkoušky na konzervatoř.
Dneska už vím, že kdybych se znova rozhodovala nad školou, nešla bych na gympl. Je to fakt těžký. Když si představím, že chemii nebo biologii - stejné jako mám teď budu mít ještě za 3 roky, ve finále, že z nich budu muset nejspíš i maturovat. Svírá se mi z toho žaludek. Bojím se toho, co přijde. A to bych asi neměla. Měla bych se k úkolům stavět čelem.
Měla bych se změnit!
Měla bych si udělat velkou čtvrtku a tam si napsat: PROJEKT: ZMĚNA! Napsat si to, čeho chci dosáhnout. To, co chci udělat. A pak se tím opravdu řídit!
Jednu dobu jsem to měla docela zmáknutý, ale pak jsem to zase nějak vypustila a teď jsem z toho zase nějak venku! NE! Jdu na to! Dneska se sebou něco udělám!
A takhle se do toho musím pouštět! Soustředit se na školu! Doopravdy se učit! Musím se do toho dostat zpátky!
Jdu na to!
Čau!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.