Vzkaz.

9. ledna 2011 v 20:46 | Redhead
Jenom bych tady ráda něco zveřejnila. Není kam jinam to napsat.

Ty amatére! Jenom mi to napiš! Ne! Nepiš mi to!!! Zařiď si, ať mně vidíš a pak mi to normálně řekni! Proč to tak komplikuješ! Po těch letech to musíš napínat, natahovat, posílat po jiných klucích, o kterých si myslíš, že mi to vykecaj! Ale to si snad myslíš, že za tebou hned poběžim? Nesnášim facebook a všechny sociální sítě včetně esemesek! Ty malinkej neschopnej puberťáku! Stačilo by tam třeba přijít. A kurde, když už vidíš, že ti schválně nechávám trapný "omylem" vzkazy, který vůbec nebyly omylem, tak se aspoň urač pochlapit a sejít se se mnou a né mi psát, že už mně nemáš rád! Přestaň! Až tě uvidim, tak tě obejmu tak, až z tebe vymáčknu duši, abys viděl, že mně máš rád! A když to neuvidíš, tak tě bouchnu do hlavy a třeba se ti rozsvítí!!! Sakra pes!!!
Já už to prostě nevydržim! Táhne se to bezmála rok a ani jeden nic! Tobě už to taky leze na nervy! A já vim, že jo! A už ti to lezlo na nervy koncem toho podělanýho srpna! Ale složit zbraně a odejít?! Jestli to zabalíš, přísahám ti, že ti dupnu na hlavu tolikrát, kolikrát bude potřeba! Budu tě šťouchat, budu ti řikat štětko a uchechtám tě k smrti ty pitomče! Napiš mi! Dělej!
Nebo se ti jednou tak opiju, pak opiju tebe a pak ti to ještě vytmavim!
Dělej prosimtě!
Prosím!
Aspoň tam laskavě přijď! Přijď do toho divadla! Všichni víme, že je to kouzelný místo! Tak dělej! A neposílej za sebe sestry! Ty nikdo vidět nechce (nic proti). Pochlap se chlape!

Omlouvám se.
Čau.

(pro zlepšení vaší i mojí nálady nesouvisející píseň)
Q!
YOU are my drug!
I miss you.
Don't make me cry.
Please.
Bady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.