Feliz Navidad. Merry Christmas. Veselé Vánoce.

26. prosince 2010 v 18:28 | Redhead

Nazdárek.
Uf. Máme to za sebou. Hodně jsem si po včerejšku oddychla. Všechny zbytky dárků rozdány, peníze k Vánocům nahrabány a už zbývá to jenom zítra pořádně oslavit: napřed nákupy, večer pěkný koncert v žižkovském klubíku. Och.
Taky vás občas štvou sourozenci? Já vím. Mně taky.
Každopádně je teď opravdu zajímavá roční doba. Nebo spíš zvláštní. Vánoce nutí člověka dělat věci, které normálně nedělá. A není to jenom moje úchylka. Předevčírem v půl druhé ráno jsem si přerovnala celý šuplík s ponožkami. Druhý den v tuto samou dobu zastihnu na internetu jednu mojí kamarádku a píšu jí o tom. Přesvědčila mně, že nejsem jediná divná. Ona v tu samou dobu vytřela celý byt. 

Nevezmete mi, že je dobře, že tuto roční dobu máme pěkně za sebou a na rok můžeme stres z vánočních dárků odložit k ledu.
Připadám si trochu jako podvodník. Měla jsem jednu dobu, kdy jsem opravdu moc opěvovala Woody Allena. V té době jsem od něj neměla přečtené prakticky nic. Čím víc o něm čtu a sleduju jeho filmy, tím víc je mi jeho humor cizí. Nějak jsme si asi nepadli do noty. Oproti tomu jsem dočetla Fulghuma (vynikající) a za poslední 3 dny nakousla Wericha (vynikajícnější). Je krásný, když najednou máte dost času na věci, které jste chtěli už nějakou dobu udělat. 
Stejně jsem zastánce názoru, že víkend by se měl o pátek prodloužit. Za prvý by se všem ulevilo, za druhý máme dost postradatelné předměty jako chemii a ke všemu si myslím, že se schodkem ekonomiky už stejně zas tak moc neuděláme a jestli si drahý magistrát myslí, že za deset let budu platit dvojnásobný daně za to, že se naši politici rozšoupli, tak se šeredně mejlí. Cha. 
Co bych vám tak ještě řekla. Silvestr. Chtěla bych být s kamarádama. Nebudu. Jedu s rodinou do Beskyd "lyžovat". Jak se prosímvás dá v Beskydech lyžovat? V BESKYDECH! Ne. Nedá. To jen drazí plnoletí se kterými sdílím domov se chtějí opít s kamarády v nějakém pochybném penzionu. Jipí.
pro úplnost: *boty: 1790,- *sukně: 999,- (z důvodu chudoby jsem si ani jedno nekoupila)

Čím dál tím víc mám potřebu nebýt doma. Nevím, jestli se mnou zrovna mává puberta (jasně) nebo je to doma nesnesitelnější než kdy dřív. Rodiče vytáčím já, mně pak vytáčí, když mě seřvou za nějakou hovádkovinu. Jsou to prostě puntičkáři. I přes všechno si myslím, že můj pokoj a moje postel je můj pokoj a moje postel a jestli tady budu mít učení poházený po zemi je moje věc a né jejich. Mlčím. Radši.
Radši poběžím. Zítra bude ikstrým gud dej (extreme good day). Mějte se fajn a koukněte se na Bolta - Byvoj navždy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alex Alex | Web | 29. prosince 2010 v 12:30 | Reagovat

Frank Sinatra..? mmmm :) mám ho ráda. :)
Jinak ano, souhlasím s tím prodlouženým víkendem. Bylo by to báječné.
Na Silvestra budu-jako vždy- doma. Nazvu si pár lidí..a budeme oslavovat x)
Užij si to "lyžování" v Beskydech a přeju Šťastný nový rok.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.