Dát blogu nový směr... Založit nový blog... Novou přezdívku na internetu. Stejně se tím nic nezmění...

6. prosince 2010 v 13:06 | Redhead
Zase jsem sem dlouho nepsala. Teda relativně.
Zase jsem začala uvažovat o změně blogu. Udělat z toho blog plný různých zpráv o tom co se děje? Doplňovat to fotografiemi? Psát reportáže?
Líbilo by se mi to. Dlouho jsem přemýšlela o tom stát se novinářem. Teď zase přestávám. Nevím proč. Asi je to dost dřina. Člověk opravdu musí umět psát, dát dohromady myšlenku. Né vyvrhnout všechny vnitřní emoce na čtenáře svého blogu. Možná bych si měla udělat redakční blog. Už mnohokrát jsem přemýšlela o tom, vytvořit si vlastní blog a udělat z něj něco jako internetový magazín. Časopis. Studentský. Moc málo lidí se na tom chce podílet. Což je dost smůla. 
Já bych se do toho vrhla. I do školního časopisu bych šla, ale z toho mám zase strach. Ani jsem neodepsala na možnost psát do Mladý Fronty. Nevim proč. O nic by nešlo, spíš jsem jen chtěla napsat do "Studenti čtou a píší noviny". A nenapsala. Nevím proč.
Chtěla jsem si zařídit i vlastní rádio. Dokonce jsem mu vymyslela webovky. Smart. Pak z toho sešlo.
Dneska jsem nešla do školy. Řekla jsem, že je mi špatně. Zítra píšu test z chemie. Už od začátku roku z ní propadám a měla bych s tím něco dělat. Nechce se mi. Jsem od přírody líná.
Radši už jdu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.