Osud je svině...

14. října 2010 v 21:51 | Redhead
Osud je svině. Nejsviňovštější. Od září se na soustředění těšim! Už zítra v noci jsme měli spát na jedný matraci přitulený k sobě. Už za 3 dny mělo být všechno jasný. A on je nemocnej. 
Pořád doufám, že je to jenom blbej vtip. Že si chtěl jenom zkusit, jestli bychom mu psali. Jestli bychom ho přemlouvali. Kdyby ho aspoň přivezli v sobotu. Ne. On nepřijede. Sám mi to řekl. Psala jsem mu. Jestli mu šlo o tohle, tak se mu to povedlo. A prej je mu to líto. Víš co Q.? Mně je to taky líto. Po Švédsku jsem si řekla, že tohle soustředění bude teď anebo nikdy. Chceš mi říct, že se mám spokojit s nikdy? Tak to teda nikdy! A ty mi napíšeš, že alespoň nevznikne ještě jiný konfrontující foto. Né že nevznikne! Že "on se jim alespoň vyhne". Co tím myslí? Má to být narážka na mě? Má to znamenat, že je to C. a né já? C., která ho moc chce a on to ví a tak si s ní jenom hraje? O co mu jde. 
Chce se uzdravit. O to mu jde. Plácám hovadiny, on za to nemůže. Nemám ráda smsky. Člověk nevidí výraz člověka, neslyší intonaci, neví jak to ten druhej myslí. 
Jsem naprdnutá. I kdyby nám to nevyšlo, byla by to fakt prča. Jako vždycky. My se fakt nasmějeme. Ale my měli ležet vedle sebe, objímat se a vedou nám měla tleskat, jak slíbila. Jedna z mála příležitostí, kdy tam není jeho sestra. A on si onemocní. Tak ať je nemocnej. A ať si za půl roku, kdy už se prakticky neuvidíme napíšeme na facebooku: "A víš, že ses mi před půl rokem líbil? Hahahahaha" "Jó, ty ses mi taky líbila... Hahaha..." A pak už se nikdy neuvidíme a se slzou v oku uzavřeme kapitolu Q. 
Se slzou v oku budu za chvíli já, jestli budu takhle pokračovat. Jsem špatný člověk.
Nic neumím.
Asi je chyba ve mě...
Asi je chyba...
Neblogujte a užívejte si života. Né jako já... 
A víte co je na to úplně nejvtipnější? Že teď si těch našich 6 smsek, co jsme si poslali budu číst pořád dokola, dokola a dokola a budu hledat náznak jeho náklonosti ke mně. A budu to číst tak dlouho, až se z toho pomatu, poběžím za ním, tu esemesku mu strčím před nos a zařvu na něj: "Vidíš ty ignorante? A přece mě máš rád!!" A pak teprve ho už nikdy neuvidím, protože se za sebe budu stydět tak, jako nikdy. Ale on mě pochopí, nebude vědět co a tak si se mnou začne psát a bude dělat, že se nic nestalo. Až se jednou stane happyend. Každá moje fantazie o Q. má happyend. Realita je krutá...
Jsem špatný člověk. Nebuďte jako já...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FOXY FOXY | Web | 15. října 2010 v 15:32 | Reagovat

Všechny naše fantazie mají happyend. Tak to prostě je. Achjo.

2 C. C. | Web | 17. října 2010 v 14:44 | Reagovat

Žádná chyba v tobě.
Nikdy se nepodceňuj kvůli klukovi. A vůbec, prostě to neřeš. Buď to někdy vyjde nebo ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.