Nesnáším školní stereotyp... Nesnáším, když nechodím s kamarády do kaváren... Nesnáším, když nemám peníze...

2. října 2010 v 19:23 | Redhead
Píšu stále jenom jednu rubriku. Od doby co jsem tady. Měla bych přispět do těch ostatních. Ale já né... Já muzikant... Ale já přispěju. Jednou.
Jsem zpět ze Švédska. Víte, ještě včera ráno bych si nafackovala za to, co teď napíšu, ale asi bych se tam za rok zase zpátky vrátila. Teď, když jsem to psala, uvědomila jsem si, že kecám. Nevrátila. Fuj. Nesnáším, když mi ta holka nerozumí. Bylo to šílený. Ale má to i pozitivní stránky. 
  1. Udělala jsem si trochu víc jasno ve vztahu "Redhead a Q." Kecám. Neudělala. Ale bylo to super období. Hodně jsme si povídali, i s Johnnym jsme si hodně popovídali. A s Q. jsme se hodně objímali a prali a smáli se. Byla to sranda. Sice mi kvůli tomu K. přišla trochu víc nafoukaná než normálně, ale to mi přijde vždycky, když s ní strávím delší dobu, takže žádný velký vzrůšo. Stejně jí mám ráda. A taky jsem se mnohem víc skamarádila s C. My jsme se měly rády i před tím a fakt moc, ale teď je to ještě mnohem lepčejší...
  2. Oživili jsme s C. a Chosém starý obsazení představení. Byla jsem strašně nadšená. A pak mi to sebrala Katka a uplně to podělala. Ale v pondělí si dáme úžasnou derniéru my tři společně (doufejme i s C.) a bude to legendární... Ach prosím, ať jede! :-)
  3. Pravda je, že když tý Švédce přijela babička, co je původem z Kanady, tak to byl dokonalý pokec. :-) Ta babička byla strašně príma. 
  4. Zase jsem se trochu víc utvrdila v tom, že nechci být asistent. Už proto, že tam přijdou nový lidi, Johnny tam nebude, děti budou zlobit a Zdeněk tam pro změnu pojede a já ho tam mooc nechci. Ale to zase jenom mluvim do větru a stejně tam pojedu...
No tak já se jdu dívat na Harryho a Pottera. Ještě vám sem hodim písničku, která se mi honila hlavou snad celý pobyt ve Švédsku. Je strašně popová a neskutečně špatná, ale je to prostě tak... Takže I'd like to make myself believe, that planet Erth turns slowly... :-)))


A přidám vám sem fotky, který jsme fotily ve švédské škole asi v 8 večer... K tomu si pouštěly tuhle písničku a řešili sexuální orientace... Ach ty vzpomínky... We all ♥ memories... Jsem tak dilinoidní až je mi zle... Mějte se.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Džej Džej | Web | 3. října 2010 v 18:41 | Reagovat

Kouření je hnus,to je pravda,ale na zabíjačce jsem ještě nebyla :/
Takže to nakonec ve Švédsku bylo dobrý ne ?
Design blok je tahle úžasná věc http://www.designblok.cz/2010/ kterou máte tenhle tejden u vás a sere mě že tam nemůžu .Grrrrrrrrrrr.

2 Maggie Maggie | Web | 5. října 2010 v 16:57 | Reagovat

Parádní fotá!:)

3 Foxy Foxy | Web | 5. října 2010 v 18:53 | Reagovat

jee..ja bych strasne chtela do svedska.nebo do norska..)
a ty fotky jsou uzasne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.