Moc času a klidu končí špatně, aneb jak moc špatný je přemýšlet...

19. října 2010 v 14:20 | Redhead
Je to se mnou špatný. Barney Stinson je chytrej člověk. Vtipný na tom je, že ho vymyslela banda vtipálků a on se jenom naučil scénář. Miluji ho. Jeden díl HIMYM je celej o tom, jak Barney učí Teda "Don't think! Just do!". Je to chytrý člověk.
Víte, předchozí výlev mám o tom, jak je Q. neschopnej a jak se mezi náma nic nestane, protože byl nemocnej. Jsem špatný člověk. Vždyť, kdybych ho už dávno políbila, nic bych těď nemusela řešit. Takže je chyba ve mně. Tečka. Čárka?
Jdu pokračovat o sarkastickém poblbování o něm. 
Víte, my se s Q. známe už nějakejch 8, 9 let. Dost dlouhá doba na to, že je nám 15 nemyslíte? A víte, já pro něj vždycky měla jakousi slabost. Jó, já byla tehdy ještě dobrá duše a měla jsem sice ráda všechny lidi z mojí skupinky, ale Q. byl člověk, na kterýho se prostě nedalo zlobit. On když byl menší, on byl zkrátka neuvěřitelnej. On měl tak úžasně uvolněnej charakter, pořád se něčemu smál, na nic si nikdy nehrál. Čím je starší, tím víc z něj tohle uvolnění vyprchává. Ale to, že pro něj mám slabost, to za poslední rok natolik zesílilo, tak moc jsme se spolu nasmáli, tolik toho společně vyvedli.
Ale poslední dva měsíce nabírá náš vztah úplně jiný otáčky. A neříkám, že se mi to nelíbí, protože bych lhala, jako když tiskne. Mám ho moc ráda. A konec konců, jeho sestry taky. A v divadle už jsme v podstatě braný jako dvojka. Tuhle nám jedna malá holčička z divadla řekla, že bychom se měli vzít. No nepotěšilo by vás to?
To ta písnička. Ta za všechno může! Ta mi vždycky evokuje, jak moc se mi líbí. 
Víte, já vám trochu kecám. Tvrdím, že nás vztah nabírá tyhle obrátky až poslední dva měsíce. Kecám. Možná. To byste museli vědět co se stalo před dvěma lety. Ve vlaku. Když jsme my a ještě dalších 6 lidí, v našich 13ti letech hráli v 8mi lidech flašku v kupé. A tehdy když jeden klučina zadával úkol a řekl: "Tak já teda Q. splním přání: dej pusu Káje!" A já v tý době do něj byla zamilovaná až po uši, ale tolik jsem se bála, že jsem se přeslechla, že jsem se na něj ani nepodívala a pak dělala, že jsem neslyšlela a točilo se znovu. 
Až do teď si pořád vyčítám, jak hloupá jsem byla. Roztomilý ne?
Ale na druhou stranu si říkám, že kdybychom se spolu dali dohromady tehdy, byla by z toho jen taková ta roztomilá láska, kdežto teď to může být mnohem víc. 
Roztomilý ne?
Moc bych to s nim chtěla dát dohromady. Fakt moc. Ale u něj člověk nikdy neví. Já mu dávala tolik příležitostí. A on mi dával tolik příležitostí. 
Aspoň mi držte palce... 
:-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Džej Džej | Web | 20. října 2010 v 17:57 | Reagovat

Džim i palce u nohou :)

2 Minnie Minnie | Web | 20. října 2010 v 21:41 | Reagovat

Jste oba paka...skočte už na sebe, jenom tak se to dá rychle vyřešit ;) ...vezmi si příklad ze zlatíčka Barneyho! :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.