Když člověk neumí menší nic než myslel

12. října 2010 v 20:52 | Redhead
Propadám. Nepropadám. Ale skoro propadám. Jsem neschopné jelito, které se nevímjakým způsobem dostalo na gympl... Nevím, čím jsem si zasloužila tu poctu, aby ze mě všichni učitelé dělali natvrdlýho trotla. Moje sebevědomí, co se vědomostí týče je na bodě mrazu. 
Dneska jsem psala 3 testy z předmětů, o kterých nemám šajna. Omlouvám se, pane profesore, ale chemie mi přijde zajímavá až, tak leda, až mě zabásnou. Do tý doby mi dejte s hexaoxodidudíkama pokoj!
Nechápu lidi, který zmákli gympl. Teda chápu. Ale jak se sakra porvali s tim přestupem a s tim návykem na ten "tvrdej režim"?! To nechápu. Já jsem se na základce učila na testy výhradně před hodinou a psala jsem na 1 nebo 2, případně 3! Teď se můžu učit třeba celý den a napíšu to na 3 nebo 4... Případně 5...
Jsem teď ufňukaná nána, nebo se mi to zdá? Zdá se mi to! Mám právo být ufňukaná v případě, že mám proč fňukat! A zrovna v době, kdy můj život začíná nabývat nečekaně rebelských otáček... Jsem tak šťastná co za život teďka vedu a zároveň až v "tom jistém temném zákoutí" kvůli škole. 
A moc, tak strašně moc závidím Marii! Tu její krásu...

Kdyby tak krása byla nakažlivá.
Ó, s jakou chutí bych se nakazila
něhou tvých očí, hudbou tvého hlasu,
až bych si vzala všechnu tvoji krásu.

Všeho, krom Demetria, bych se vzdala,
jen abych se ti krásou vyrovnala.
Nauč mě kouzlu, jež se v tobě skrývá! 
Řekni, čím svádíš srdce Demetria?

Ona mi sice Demetria nepřebírá, ale to, jak tehdy hrála Helenu, bylo tak nezapomenutelný. Je to můj vzor. A vždycky byla. Strašně jí závidím. Moc, moc, moc... Jsem tak neoriginální. Ale ona je tak originální. A to už jsem od ní obšlehla kde co. No, K. toho obšlehla tak milionkrát víc. K. mě v poslední době pěkně točí.
Chová se namyšleně, leze to zadku kde komu a na nás už si tak zvysoka plivne. To i ta C. je mi v poslední době milejší než ona. Afektovaná nanynka. Tak se chová. A možná se tak chovala vždycky a já to jenom neviděla. V poslední době vidím na všech většinou to špatný. Jako bych já byla nějakej výkvět skromnosti a něžnosti. Pche...
Neříkám, že jsem nějaká úžasná, ale kurděje, fakt mě ta holka štve. Ať si trhne nohou...
Zítra máme charitativní akci. Bílá pastelka. Jestli jste někdo z Prahy a na nějakém místě, když půjdeme ráno v 7:00 do školy, kupte si za tu dvacku pastelku od nebohého studentíka, který kvůli vám musí vstávat v 5:40, aby se celý den zdržel testů a nepropadl ještě víc, než to vůbec jde. Díky.
S Prahou v zádech se s vámi zase loučí marný studentík Redhead...

PS: to je ale sentiment co?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Džej Džej | Web | 13. října 2010 v 15:21 | Reagovat

To chce čas a klid.
Jenom nejsi zvyklá na horšejší známky,ale to se časem srovná.
Taky na všech vidim jen to špatný a ve skritu duše je nesnášim :D

2 Morfínová Morfínová | Web | 14. října 2010 v 7:12 | Reagovat

Možná, že ta chyba je v základkách
A věř, že u nás je to úplně stejný, prváci maj dost velký problémy, ale během druháku už se to srovná, prostě asi nejsi zvyklá se učit.
/ a taky mívám občas pocit, že nechápu jak to tam lidi mohli zvládnout a to už jsem v oktávě :D /

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.