Dneska U2. Nakopli jste mě...

29. října 2010 v 12:41 | Redhead
Víte, já sem ty písničky dávám hlavně proto, protože většinou definují náladu toho článku. Tak si to k tomu prosímvás pusťte, když už to tady máte. Prd.

Takže o čem vám chci dneska napsat.
Čtu Hamleta. Včera večer jsem s ním začala. Dneska bych se měla učit. V úterý píšu 3 testy, jsem z toho nesvá, protože nemám na nic moc času. Dneska bych neměla nikam chodit. Měla bych zůstat doma a fakt se učit, abych zítra moha vyrazit k V. a ouplně beztrestně si tam užít náš malý pseudo-halloween. 
Měla bych jít dočíst toho Hamleta. Dneska musím dojít aspoň do dvou třetin. Víte je to fakt těžká četba. Je to přeložený starou češtinou, špatně se na to soustředí a u tohohle dramatu je to fakt potřeba. Moc to nedávám. Fascinuje mě Hamlet. Jako postava. Jako charakter. Je to princ, ale moje představy o něm stejně vycházejí z jeho jména - Hamlet... A taky mě fascinuje Ofélie. Také kvůli jménu. Ale taky kvůli tomu že je to dcera toho komorníka na P... Polonia! Proč? Asi proto, protože jsme teď s divadlem nastudovali novou hru od Oscara Wilda. Strašidlo Cantervillské. Kluk co to režíroval to zdramatizoval. V tomhle ho obdivuju. Jinak ho nesnáším. Vím proč. Je to dlouhá story. 
Každopádně v tom hraju dceru pana Otise, dobrosrdečnou Virginii, která osvobodí Cantervillské strašidlo. 
A teď jsem Ofélii začala brát jako osobní postavu. Jako sama sebe. A Hamlet je pochopitelně on. Asi to tak beru. Nejsem si úplně jistá... Ach Q. I miss you, vole. Jdu se naobědvat. Mějte se... Moc nepřemýšlejte nad tím, co děláte. Kolikrát to nestojí za to.

Jinak jsem se přihlásila do fotografické soutěže na bložínku jisté dívky a právě teď jí hodlám trošku zkritizovat. Víte, ono se tam přihlásilo dost holek včetně mě a ona a nějaký jiné divky dělají porotkyně. Včera jsem si četla výsledky nějakého "bonusového kola" a musím říct, že jsem se teda vopravdu nasmála. Příkladem: nějaká soutěžící vyfotila fakt dost pěkně, mému gustu líbivě a relativně originálně starý foťák na jakémsi kamenném pozadí či co... a nějaká dívčina jí do komentářů poslala odpověď, že jí přišla tato fotka nejlepší, ale že by se na ní dalo ještě hodně udělat a že doufá, že se autorka nebude zlobit, že jí posílá vylepšenou verzi, která se jí zdá hned o mnoho lepší. Kliknu na onu "vylepšenou verzi" a vybafne na mně stejná fotka, ale špatně oříznutá a vykolorovaná do nějakého odporně červeného odstínu. Dobračka, autorka fotky odpověděla, že děkuje a že nemá photoshop, tak to nemá kde upravovat. Teda drzost některých lidí fakt nezná mezí...
Mějte se fajn a nebuďte škaredí jako já...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.